Our Experts

Harot Kozmetik Kurumsal

_

Hakkımızda

_

Harot Kozmetik Ltd.Şti. 10 yılı aşan üretimi boyunca kozmetik sektöründe sahip olduğu bilgi ve tecrübeyle, Harem’s Ottoman markası altında üretim yapmaktadır.
Kurulduğu günden itibaren doğal kozmetik konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede Kozmetik sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.
Harem’s Ottoman Markası ile ürünlerimiz; Avrupa’da : Almanya, Hollanda, Fransa, Norveç, Finlandiya, Bulgaristan Asya’da : Rusya, Kırgızistan, Özbekistan, Irak, Azerbaycan, Kazakistan bölgelerinde satışa başlamıştır.

Vizyonumuz

_

Ürünlerimizde doğallık, kalite ve İnsan sağlığını ön planda tutarak müşterilerimizin ilk tercih ettiği marka olmaktır. Topluma sağlıklı ve bitkisel ürünlerin kullanımını yerleştirmek için doğa bilinci dengesi bozulmadan ve doğaya zarar vermeden kullandırmaktır.

Misyonumuz

_

25 yıllık aktar deneyimimiz ile merserizeler ve Toros Dağları’nın zengin bitki çeşitliliğinden yararlanarak, bilimsel yollarla kanıtlanmış ürünler sunmak için alternatif tıp, modern tıbbın destekleyicisi olarak ve dermo kozmetik ürünleri üreticiden tüketiciyle kavuşturabilmektir.

Sertifikalarımız

_